
Čisté ovzdušie a ochrana životného prostredia sú témami, ktoré sa týkajú nás všetkých. Dňa 12. 5. 2026 sa žiaci II.B a III.B triedy zúčastnili zaujímavej environmentálnej prednášky organizovanej v spolupráci s VÚC, ktorá bola zameraná na problematiku čistého ovzdušia.
Súčasťou podujatia bolo aj vyhodnotenie 5. ročníka fotografickej súťaže „Lepší svet – čistejšie ovzdušie“ s témou „Stromy – ochrancovia ovzdušia“.
S veľkou radosťou oznamujeme, že naša žiačka Viktoria Pidrushniak z III.B triedy získala krásne 1. miesto.
Viktorii srdečne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy!

