
Dňa 28.5.2026 sa v našej partnerskej škole v poľských Zdzieszowiciach uskutočnil tradičný turnaj v stolnom futbale. Tohoto turnaja sa zúčastnili školy z Poľska a Českej republiky.
Hralo sa systémom každý s každým. Po vyrovnaných a veľmi napínavých zápasoch sa našim žiakom podarilo uchmatnúť celkové 3. miesto.
Turnaj sa odohrával v priateľskej atmosfére a po vyhlásení výsledkov nás domáci previedli svojou novou modernizovanou časťou školy. Čerešničkou na torte bola ukážka letu dronom, ktoré má táto škola k dispozícií.
Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto spoločnej akcie.
Mgr. Andrej Capek


